امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019

منو
  • بازدید: 2627

بانک چندرسانه ای هاتف

 

این بانک چندرسانه ای به منظور تجمیع و ارائه نرم افزار ها ، صوت و تصویر به نمازگزاران و کلیه افرادی که در این مجموعه عضو می باشند تاسیس گردیده است .

در این بانک چندرسانه ای موضوعات مختلف و متنوعی تدارک شده است ، که از جمله آنان می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

- سخنرانی های مختلف از خطبای معروف کشور در موضوعات مختلف

- نرم افزارهای متنوع دینی و فرهنگی

- مستندهای متنوع در موضوعات فرهنگی و سیاسی

- بازی های ایرانی ، اسلامی برای گروه های سنی کودک و نوجوان

- و....

 

قابل توجه عزیزانی که مایلند سی دی ها و نرم افزار های اضافی خود را در اختیار دیگران قرار دهند یکی از اهداف این مجموعه جمع آوری این نرم افزارها و در اختیار قرار دادن آن ها به افراد می باشد ، لذا علاقه مندان به این نذر فرهنگی و باقیات و صالحات معنوی و معرفتی می توانند از این طریق در این اقدام مفید و سازنده شرکت نمایند .

از دیگر اهداف تشکیل این مجموعه تولید و انتشار کلیپ ها و محتواهای سمعی بصری مورد نیاز جامعه با توجه به ضرورت های موضوعی و زمانی خاص می باشد ، لذا علاقه مندان به استفاده و یا تولید این محتواها می توانند با عضویت در این بانک در این امر مهم دوستان خود را یاری نمایند .

 

شرایط و مدارک ثبت نام

برای عضویت در این بانک چندرسانه ای شرایط خاصی مورد نیاز نیست و هر فردی با هر سلیقه و گرایش و در هر گروه سنی می تواند عضو شده و از محتواهای های متناسب با گروه سنی خود بهره ببرد .

علاقه مندان می توانند با در دست داشتن یک قطعه عکس و یک کپی شناسنامه همه روزه همزمان با نماز مغرب و عشاء به مسجد امام جواد علیه السلام مراجعه نموده و با تکمیل فرم مربوطه به آسانی عضو این مجموعه شده و از خدمات آن استفاده نمایند .

 

ومن الله التوفیق

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید